Септември с категорична победа над Левски при възраст 2006

Отборът на Септември София при възраст 2006 година се наложи с 4:1 над Левски София в мач от 4-ти кръг от група “А” на първенството на подготвителна група - футбол 11. “Септемврийци” водени от Ясен Даскалов записаха четвърта поредна победа и еднолично заеха първото място след днешния успех.На полувремето резултата бе 0:1 в полза на “сините”, а през втората част с два гола на Дани Матеров, Антонио Попов и Кубрат Йонашчъ, “септемврийци” направиха пълен обрат! Даниел Матеров изравни резултата след разбъркване в наказателното поле след центриране от фаул на Адриан Видинов. Кубрат Йонашчъ пък направи обрата пълен, след като засече с хубав диагонален удар, центриране от корнер на Вальо Доцев. Антонио Попов вкара за 3:1 след като получи хубав диагонален пас от Адриан Видинов и между двама прати топката в мрежата, а крайното 4:1 оформи Дани Матеров, който получи хубав пас от Андриан Лазаров.