Септември U19 с победа над Локомотив Пловдив като гост

Септември U19 се наложи като гост над Локомотив Пловдив, в  мач от II кръг на Елитната юношеска група до 19 години. Възпитаниците на Антон Кирилов победиха "смърфовете" с резултат 1:2, като "септемврийци" могат да съжаляват, че не записаха по-убедителна победа над своя съперник.

Гостите поведоха с гол на капитанът Кирил Николов, който се оказа най-съобразителен в наказателното поле, след центриране на Денис Николов от фаул, отсъден за нарушение срещу Владимир Николов. Въпреки преднината в резултата и преимуществото на терена, домакините от Пловдив съумяха да изравнят резултата в средата на второто полувреме, след като изритана топка предизвика неразбирателство в защитата на "септемврийци", футболист в "черно-бяло" се озова сам срещу вратаря Мартин Цветанов и не сбърка за 1:1.

Септември отговори с две греди на Йордан Тодоров, а в 85' минута индивидуален пробив на Пламен Иванов завърши с гол на защитникът, който донесе трите точки за "септемврийци".