Септември U19 надви и Берое Стара Загора

Отбора на Септември София записа втора победа в Елитната юношеска група до 19 години, след като пред уикенда победи с 2:1 своите връстници от Берое Стара Загора. В хубав двуостър мач, двата отбора показаха качествен футбол, като още през първата част си размениха по едно попадение. Първи в 30' минута откриха резултата "септемврийци" , след като Галин Стоянов наказа грешка в отбраната на "заралии" и хладнокръвно отбеляза за 1:0. Гостите изравниха резултата само пет минути по-късно, а до края на полувремето и двата отбора пропуснаха голови възможности.

През втората част , "септемврийци" оказаха натиск върху своя съперник, който даде резултат в 83' минута, когато Владимир Николов отбеляза с глава за 2:1 и донесе победата за Септември.

След тази победа, играчите на Антон Кирилов  заемат трето място с равен брой от 7 точки с Дунав Русе и ЦСКА София, които заемат първите две позиции.