Нова категорична победа за Септември U19

Отборът на Септември София продължава със сълните си изяви в Елитната юношеска група до 19 години, след като записа нова убедителна победа. Във вторият кръг на първенството, съперник на "септемврийци" бе отбора на Пирин Благоевград, а играчите на Светослав Петров се наложиха с категоричното 3:0 над "орлетата".

Резултатът в срещата бе открит още в 5-та минута, когато съдията отсъди наказателен удар в полза на Септември. Зад топката застана Владимир Николов, който хладнокръвно отбеляза за 1:0. В 33-та минута отново Николов покачи на 2:0 след като засече центриране на свой съотборник с глава. Крайното 3:0 оформи Иван Гюров в 60-та минута на двубоя.

"Септемврийци" изпуснаха още по - убедителна победа с няколко пропуска пред вратата на Пирин, а гостите от Благоевград имаха две добри възможности в мача, от които не успяха да се възползват.