Септември U19 продължава без грешка, победа и равенство за U17 и U15 на старта на елитните

Отборът на Септември U19 продължава със силните си изяви, след като записа трета поредна победа, този път като гост на ЦСКА-София. "Септемврийци"  се наложиха над "червените" с минималното 1:0. Треньорът Светослав Петров не можеше да разчита на получилите повиквателна за националният отбор - Владимир Николов и Александър Тодоров, както и на Иво Димитров и Иван Стефанов.

"Септемврийци" поведоха в резултата в края на първата част, която предложи много битка в средата на терена, но головите ситуации липсваха и пред двете врати. В герой се превърна Мердихан Неязи, който отбеляза страхотен гол с далечен удар. Топката срещна горната греда на ЦСКА-София и се озова в мрежата на вратаря на домакините.

През втората част двата отбора си размениха по няколко ситуации, но не успяха да отбележат ново попадение в срещата.

Стартов състав - Септември София: Иван Василев, Станислав Георгиев, Иван Арсов, Слави Kосов, Симеон Чатов (Христо Атанасов), Димитър Димитров, Христо Киров-капитан (Николай Колев), Иван Гюров, Иван Чилов (Костадин Костадинов), Октай Хамдиев,  Мердихан Неязи (Райко Алов);

Отборът на Септември U17 пък стартира своето участие в Елитната до 17 години с домакинска победа над Черно море Варна. Момчетата на треньора Иван Гешев поведоха комфортно с 3:0 до полувремето. Своя първи хеттрик записа Кристиян Тасков. През втората част темпото на игра намаля, а "септемврийци" допуснаха две попадения в своята врата, дело на Джан Хасан и Паоло Пасков.

Отборът на Септември U15 пък стартира новия сезон с равенство срещу Черно море Варна. Двубоят се игра на официалния терен на базата в Драгалевци. Първата част бе равностойна, като "септемврийци" пропуснаха няколко добри положения след статични изпълнения. В 52-рата минута Наско Кехайов откри резултата след перфектно изпълнен пряк свободен удар. "Моряците" успяха да изравнят при контраатака, а автор на попадението стана Николай Златев.