Септември U17 смачка Лудогорец в луд мач с 8 гола

Отборът на Септември София продължава с отличното си представяне в Елитната юношеска група до 17 години. Възпитаниците на треньора Иван Гешев записаха четвърта поредна победа, като този път категорично надиграха отбора на Лудогорец Разград с 3:5.

На почивката резултата бе в полза на домакините от Разград. В 7-ма минута Хидает Хюсеин откри резултата, а само минута по-късно Георги Доканин възстанови равенството след гол с далечен удар. В 36-тата минута, Лудогорец отново излезна напред в резултата с гол на Калоян Симеонов.

В 57-ма минута "септемврийци" получиха възможност да изпълнят дузпа, след като Дамян Христов фаулира нахлуващия в наказателното поле Кристиан Тасков. Зад топката застана Мартин Тодоров, който безпогрешно прати топката в мрежата на гостите.

Последва голово шоу в полза на Септември, като в 59-та минута Кристиан Тасков направи пълен обрат за "септемврийци", в 65-та минута Мартин Тодоров направи резултата 2:4, а Кристиан Тасков вкара за 2:5.

В 90-та минута Калоян Симеонов вкара трети гол на сметката на Лудогорец.