Септември U17 продължава да мачка в Елитната

Отборът на Септември София при възраст U17 продължава да мачка категорично в Елитната юношеската група до 17 години след като до момента записа шест поредни победи. Играчите на Иван Гешев разгромиха като домакини, отбора на Берое Стара Загора с 5:0, а през изминалия уикенд се наложиха с 1:3 над Етър Велико Търново.

"Септемврийци" убиха интригата в мача срещу "заралии" до 25-тата минута когато вече водеха с 5:0. В 6-та минута Кристиян Тасков откри резултата. Делян Ганев удвои от пряк свободен удар, а минути по-късно Георги Доканин вкара за 3:0 след добавка на отразен от стража на Берое пряк свободен удар отново изпълнен от Ганев. Мартин Тодоров отбеляза за 4:0, а крайното 5:0 бе оформено от Александър Виденов от фаул.

В двубоят си срещу Етър Велико Търново , играчите на Иван Гешев отново показаха страхотната си форма. Мартин Тодоров изведе гостите напред в резултата през първото полувреме. Той се разписа от дузпа. След почивката Етър изравни чрез Стивън Манолов.

В края Септември вкара два гола. В 85-ата минута Мартин Тодоров даде преднина на столичани, а третото попадение вкара Кристиан Тасков.

От началото на сезона Мартин Тодоров има 6 гола (два от дузпа), а Тасков се е разписвал 7 пъти за Септември.

Отборът, воден от Иван Гешев, е лидер с 18 точки. ЦСКА и Ботев (Пловдив) имат по 15, но и мач по-малко. Във вторник ЦСКА гостува на Левски, а Ботев приема Локомотив (Пловдив).