Септември U18 с равенство 3:3 срещу Ботев Пловдив

Отборът на Септември София завърши 3:3 като гост на Ботев Пловдив в 1/4 финала за купа “БФС” за набор 2002 година!
Още в 32' минута, играчите на треньора Иван Гешев губеха с 0:2 след голове на Атанас Стоименов и Иво Казаков. В 37' минута Кристиян Тасков намали с попадение от фаул, след рикошет в стената на "канарчетата". Отборът на Ботев Пловдив отново върна аванса си от два гола в 63' минута след като Георги Трифонов прати топката в мрежата на Светослав Вуцов. "Септемврийци" продължиха да търсят попадения, като  в 86' минута след центриране Калоян Костов отбеляза с глава, а Александър Виденов донесе равенството в срещата в последната минута на двубоя.

Реваншът между двата тима е на 27-ми ноември от 13:30ч. на стадиона в столичния квартал "Драгалевци".