Отборите на Етър (Велико Търново) и Септември (София) завършиха при резултат 3:3 в мач от 21-ия кръг на шампионата. През първото полувреме играчите на Красимир Балъков  поводеха с 3:0. Даниел Младенов (19), Иван Петков (31) и Велко Батрович (44) се разписаха за домакините. През втората част септемврийци промениха коренно своя облик и голове на Мартин Тошев (58, 72) и Крис Гади, доведоха до 3:3.

В първите минути на срещата не се случи нищо интересно. Все пак в 19-ата минута падна и първото попадение в срещата. Аласана Мане стреля от дистанция, а Янко Георгиев изби, кълбото се озова в Даниел Младенов, който без да се замисли откри резултата.

В 31-ата минута Иван Петков се пребори за една топка в наказателното поле и с премерен шут направи резултата 2:0. В края на първата част Петков задържа топката на тъча, след което подаде към Георги Пашов, крайният бранител не се забави и центрира в наказателното поле към Велко Батрович, който с глава матира стража на Септември. Това бе и последната интересна ситуация за първата част.

В 58-ата минута играчите на Николай Митов намалиха резултата. Мартин Тошев излезе сам срещу Гргич, но Пашов спъна нападателя и съдията отсъди дузпа. Зад топката застана Тошев, който вкара поредния си гол в Първа лига. Четири минути по-късно Крис Гади засече с глава центриране отляво и върна интригата в сблъсъка.

В 72-ата минута Антони Иванов пробва удар, кълбото обаче попадна в краката на Мартин Тошев. Опитният нападател не се забави и направи 3:3.

Секунди преди края на срещата Мирослав Будинов получи пас, таранът проби и стреля, но твърде слабо, за да затрудни Денис Гргич. Това бе и последната интересна ситуация в битката от Първа лига.