Септември се справи с Кариана за купата, гостува на Локомотив София в 1/8 - финала

Отборът на Септември София победи Кариана Ерден като гост в 1/16 финалите за купа "България". Възпитаниците на Николай Митов се наложиха с минималното 0:1 , а в герой за "септемврийци" се превърна Мирослав Будинов, който реализира в 80' минута, след като Яя Меледже проби по фланга, центрира към тарана на Септември, а неговият удар рикошира и влезна в мрежата на домакините.

Николай Митов даде почивка на много от своите титулярни играчи, като в София останаха Борис Галчев, Александру Бенга, Ишмаел Байду, Крис Гади и Александър Георгиев.

В петък пък бе теглен жребия за 1/8 финала за купа "България". Той отреди "септемврийци" да се изправят в столично дерби като гости на Локомотив София.