Николай Митов подаде оставка след загуба от Витоша Бистрица

Старши треньорът Николай Митов подаде оставка, след седмата поредна загуба за Септември в Първа професионална лига. "Септемврийци" отстъпиха с 2:1 от Витоша Бистрица, като голяма роля за загубата изигра червеният картон на Матиеу Диаби в 43' минута на срещата.

Играчите на Митов изиграха добро първо полувреме, като още в 13' минута Борис Галчев откри с красиво попадение от границата на наказателното поле. "Септемврийци" бяха отборът, който владееше топката и диктуваше случващото се на терена, като пропуснаха добри възможности да удвоят преднината си.

В 43' минута главният рефер на срещата отсъди дузпа за игра с ръка на Матиеу Диаби в наказателното поле. Французинът получи червен картон, а Янко Георгиев спаси удара на домакините.

В 75' минута Иван Вълчанов изравни резултата, след като бе изпуснат от защитата на Септември, а в 90' минута на срещата Ивайло Лазаров направи пълен обрат за домакините след изпълнение на пряк свободен удар.