Септември продължи със загубите и срещу Славия

Отборът на Септември София продължава със загубите в Първа професионална лига, след като допусна ново поражение, този път от Славия София. На практика, играчите на Христо Арангелов започнаха мача с два бързо гола във вратата си от съблекалнята. Още в 1-ва минута след центриране на Георги Йомов, Александру Бенга си отбеляза автогол. В следващата атака на "белите" , след центриране на Тейнур Марем, Илиян Мицански прати топката в мрежата на Янко Георгиев.

Първата възможност за гол за Септември дойде малко преди края на първото полувреме, когато Александру Бенга стреля с глава след центриране от корнер, но Георги Петков изби в корнер. В 55-ата минута Мирослав Будинов центрира в наказателното поле към Крис Гади, който обаче не успя на два пъти да вкара топката в мрежата на Петков.

В 62-ата минута играчите на Славия стигнаха до трети гол. В негов автор се превърна Георги Йомов. Младият футболист се разписа след подаване на Илиян Мицански. Секунди преди края на срещата Ишмаел Байду вкара за 1:3 и оформи крайния резултат на стадион "Васил Левски".