Септември загуби минимално от Карпати Лвов

Отборът на Септември (София) загуби втората си контрола на турска земя. Днес играчите на Христо Арангелов отстъпиха с 0:1 от тима на Карпати (Лвов). Единственото попадение падна в 73-ата минута, което бе дело на Кристиан Понде.
Срещата в Белек започна по-добре за столичани. В 12-ата минута се откри и първата възможност пред тима на Христо Арангелов. Здравко Димитров опита техничен удар, който обаче срещна горната греда.
В 18-ата минута Димитров направи хубав пробив отляво, след което центрира по земя към Преслав Йорданов, който обаче не успя да засече коженото кълбо в мрежата на Карпати. При тази ситуация таранът получи контузия и бе принудително заменен от Костадинов.
До края на първата част двата отбора не успяха да създадат нито едно интересно положение.
В 60-ата минута резервата Борис Галчев опита да изненада стража на гостите с удар от над 25 метра, но топката нe намери целта. В 73-ата минута падна и първото попадение в сблъсъка. Точен за Карпати бе Кристиан Понде.

СЕПТЕМВРИ - КАРПАТИ 0:1
0:1 Понде (73')

Стартови състави:
Септември: 21. Георгиев, 24. Башлиев, 23. Дюлгеров, 4. Бенга, 19. Глишич, 26. Фабиано, 11. Тилев, 10. Чандъров, 5. Кристофер, 13. З. Димитров, 15. П. Йорданов
Карпати: 1. Kучински, 33. Миакушко, 50. Ковтун, 95. Слива, 94. Кархевски, 48. Клотс, 11. Мендез, 5. Дебелко, 18. Варгас, 17. Бедоя 44. Meхремич