Септември започна с победа на старта във Втора лига

Отборът на Септември започна с победа сезона във Втора лига. В мач от първия кръг на шампионата играчите на Милен Радуканов, който днес направи дебют начело на тима, победиха с 2:0 Струмска слава. Резултатът бе открит в 27-ата минута, когато Георги Русев центрира отлично към Преслав Йорданов, който засече топката в мрежата. Само шест минути по-късно резултатът бе удвоен. Новото попълнение Юлиан Попев намери Георги Стоичков, който отблизо направи 2:0.

През втората част "септемврийци" контролираха събитията на терена, но до ново попадение не се стигна след множество пропуски.

СЕПТЕМВРИ: 12. Димитров, 16. Николов, 7. Русев, 22. Стоичков, 25. Стоянов, 11. Тилев, 26. Иванов, 9. Йорданов, 17. Георгиев, 24. Гаврилов, 6. Попев
СТРУМСКА СЛАВА: 12. Петков, 22. Тугаров, 5. Костов, 6. Петков, 15. Евгениев, 9. Матодос, 23. Танев, 20. Китов, 16. Калдерон, 33. Христов, 2. Николов