Нови три победи за Септември във Втора лига

Отборът на Септември София продължава без грешка от началото на шампионата във Втора лига. Играчите на Милен Радуканов победиха с 1:0 Черноморец (Балчик) при визитата си край морето. Единственото попадение падна в края на мача, когато Преслав Йорданов бе фаулиран в наказателното поле. Зад топката застана Спас Георгиев, който бе точен и донесе победата в 87-ата минута.

В VI кръг , отборът на Септември София спечели с 3:2 и дербито срещу Кариана (Ерден). Попаденията за столичани реализираха Юлиян Попев, Румен Сандев и Стоян Предев (автогол), а за гостите точни бяха Георги Георгиев и Цветомир Тодоров.спечели с 3:2 дербито срещу Кариана (Ерден). Попаденията за столичани реализираха Юлиян Попев, Румен Сандев и Стоян Предев (автогол), а за гостите точни бяха Георги Георгиев и Цветомир Тодоров.

Играчите на Милен Радуканов постигнаха и шеста поредна победа в първенството, след като победиха с 2:0 при визитата си на Нефтохимик в мач от седмия кръг на втория ни ешелон. "Септемврийци" стигнаха до успеха след попадния през първата част, дело на Борис Галчев и Спас Георгиев от дузпа.

Резултатът бе открит от гостите още в четвъртата минута. Тогава вратарят Росен Андонов направи груба грешка, като реши да финтира Борис Галчев. Един път успя да запази топката, но след това Владимир Николов му открадна топката, подаде към Борис Галчев и опитният халф  реализира на празна врата.

В 29-ата минута резултатът вече беше 2:0 в полза на гостите. Кристиан Парашкевов спъна в наказателното поле Георги Русев и съдията отсъди дузпа. Зад топката застана Спас Георгиев и удвои преднината на Септември.
През втората част гостите продължиха да бъдат значително по-активният тим на терена и можеха да стигнат до още попадения. Боби Галчев на два пъти бе най-близо до нов гол, но първо вратарят Андонов, а след това и гредата спасиха бургазлии.