Загуба, победа и равенство за "септемврийци", младок дебютира

Отборът на Септември София записа загуба, победа и равенство в последните си три двубои от Втора Професионална лига. Играчите на Милен Радуканов, получиха звучен шамар от ЦСКА 1948, след като загубиха с 5:0 гостуването си. Играта на "септемврийци" не спореше и заслужено записаха първа загуба на сметката си.

В следващият си двубой срещу Ботев Гълъбово, Септември София записа победа с 2:1 като гост . Резултатът на "Трейс Арена" в Стара Загора откри голмайсторът на Септември Преслав Йорданов, който намери мрежата в седмата минута.В края на първото полувреме обаче Антон Огнянов изравни за символичните домакини. В 71-ата минута Спас Георгиев преодоля стража на Ботев Иван Дерменджиев от 11-метров наказатен удар, което донесе победата на столичани.

В отложен мач от Втора Професионална лига, отборът на Септември София записа равенство срещу Лудогорец II. Въпреки, че играчите на старши треньора Милен Радуканов контролираха случващото се на терена и поведоха с 2:0 в резултата, те позволиха изравняване в края на срещата. Головете за "септемврийци" отбелязаха Спас Георгиев и Преслав Йорданов.

Дебют за отбора на Септември направи младият Симеон Александров, роден през 2003 година, който се отчете с асистенция за попадението на Георгиев.