Септември София с победа над Царско село

Отбора на Септември София завърши предсезонната си подготовка с победа, след като се наложи над Царско село с резултат 3:2. "Септемврийци" поведоха  с гол в 14-ата минута, когато  Борис Галчев се откъсна и остана сам срещу вратаря. Опитният халф показа класа и направи 1:0. В 34-ата минута Ишмаел Байду направи страхотен пропуск, а при този резултат завърши първата част.
Второто полувреме започна отлично за Царско село. В 51-ата минута Красимир Илиев изравни резултата,след като изпълни  пряк свободен удар. В 70-ата минута Павел Петков направи пълен обрат. Крилото вкара с удар от дистанция. Осем минути по-късно Димитър Костадинов изравни, а секунди преди края на срещата отново Костадинов наказа груба грешка на отбраната на “царете” и донесе успеха за възпитаниците на Димитър Васев..