Септември победи Пирин в първата си контролна среща

Септември София започна лятната си подготовка с победа с 3:1 като гост на Пирин в Благоевград. В 21-ата минута Мартин Стойчев наказа грешка на стража Янко Георгиев, напредна и с мощен удар по диагонала откри резултата. В края на първата част Атанас Кабов получи хубаво подаване от Мартин Ачков и оставен непокрит в наказателното поле покачи на 0:2. „Орлетата“ намалиха изоставането си в края на второто полувреме, чрез Александър Дюлгеров, а в 90-ата минута гредата спаси Септември от допускане на изравнителен гол. Само минута по-късно "септемврийци" наказаха пропуска, като Реди Каса бе изведен на отлична позиция от Красиан Колев и оформи крайното 3:1 в полза на Септември София.Септември София започна лятната си подготовка с победа с 3:1 като гост на Пирин в Благоевград. В 21-ата минута Мартин Стойчев наказа грешка на стража Янко Георгиев, напредна и с мощен удар по диагонала откри резултата. В края на първата част Атанас Кабов получи хубаво подаване от Мартин Ачков и оставен непокрит в наказателното поле покачи на 0:2. „Орлетата“ намалиха изоставането си в края на второто полувреме, чрез Александър Дюлгеров, а в 90-ата минута гредата спаси Септември от допускане на изравнителен гол. Само минута по-късно "септемврийци" наказаха пропуска, като Реди Каса бе изведен на отлична позиция от Красиан Колев и оформи крайното 3:1 в полза на Септември София.

Старши треньорът Славко Матич стартира със състав Димитър Шейтанов, Мартин Стойчев, Асен Георгиев, Иван Арсов, Илия Миланов, Мартин Ачков, Айкут Рамадан, Асен Чандъров, Мирза Делимеджац, Симеон Александров и Атанас Кабов! Още в началото на срещата Асен Чандъров бе сменен принудително от Александър Тодоров!
На полувремето в игра се появиха Иван Василев, Кристиян Пешов, Захари Атанасов (2005), Рафаил Пърликов, Красиан Колев, Борислав Маринов (2005), Виктор Зоров, Александър Петров (2005), Реди Каса и Йоан Гаврилов.

Отборът на Септември заминаха на лагер в Разлог, където ще се готви от 13 юни до 25 юни.

Снимки: LAP.BG