Атанас Кабов донесе равенство за Септември срещу Ботев Враца

Септември София и Ботев Враца завършиха 1:1 в предпоследната среща от третия кръг на efbet Лига. Мартин Кавдански от гостите откри резултата с глава в 46-ата минута, а Атанас Кабов изравни със силен удар в 79-ата минута.
Първото полувреме предложи малко положения пред двете врати. В 9' минута Атанас Кабов стреля, но Красимир Костов изби. Две минути по - късно Симеон Александров също потърси мрежата на врачани с шут от средна дистанция, но стража спаси повторно. В 21' минута Димитър Костадинов пропусна нова възможност за тима на Славко Матич. Халфът на домакините се оказа на позиция пред вратарското поле, но не успя да завърши успешно. В 25' минута Даниел Генов застраши вратата на Димитър Шейтанов след корнер.
Минута след началото на втората част гостите от Враца поведоха в резултата. Френското крило на Ботев Жан-Пиер Да Силва проби отдясно, където елиминира двама бранители на Септември, центрира и Мартин Кавдански откри с глава.
В 79' минута, влезлият като резерва Реди Каса получи подаване отляво в наказателното поле на Ботев Враца, албанецът пропусна да прати топката към вратата, но тя попадна у Атанас Кабов, който моментално стреля и намери мрежата зад Красимир Костов - 1:1.
Последваха още няколко опасности пред вратата на врачани, като Кабов можеше да увенчае добрата си игра с втори гол и да донесе пълен обрат в срещата, но удара му премина покрай рамката на вратата.