Септември загуби от Арда в голово шоу с пет попадения

Отборът на Септември София загуби с 3:2 като гост на Арда Кърджали в голово шоу. Лъчезар Котев вкара за 1:0, Реди Каса изравни в 28-а минута за "септемврийци". Христо Иванов отново даде аванс на домакините в 37-а минута, Милен Стоев си отбеляза автогол в 73-а минута, а 60 секунди по-късно Ел Мами Тетах реализира за 3:2.

В 6' минута атака между Иван Тилев и Лъчезар Котев завърши с гол за Арда.  В 28-а минута след разбъркване от ъглов удар, Реди Каса успя да протегне крак в точния момент и разстреля Васил Симеонов за 1:1.В 37-а минута кърджалийци успяха отново да поведат чрез Христо Иванов.

Играчите на Славко Матич продължиха да показват атакуващ футбол и закономерно след няколко пропуска успяха да изравнят в 73' минута след статично положение, когато Милен Стоев си отбеляза автогол. В ответната атака топката стигна до крилото Ел Мами Тетах, който отбеляза и победното попадение за Арда.

Септември: Шейтанов; М. Стойчев, Пешов, Арсов, Николов; Каса, К. Колев; Кабов, Тодоров, С. Александров; Костадинов;

Снимка: sportal.bg