Интересуваш се от ФК Септември София?
Ако искаш да ни пишеш по някакъв повод, можеш да го направиш бързо и лесно от формата ни за контакт
Пишете ни →
Септември изигра последния си двубой за 2025 година, като отпадна от носителя на Купата на България Лудогорец с 1:3 като домакин на стадион „Локомотив“ в среща от 1/8-финалите на турнира.
Преди това „септемврийци“ елиминираха Спортист Своге с 2:0, за да стигнат до тази фаза на надпреварата.
От първата минута стартира талантът от Академия Септември Александър Джамов, който се отличи с асистенция за Стоян Стоичков. Джамов преодоля Антон Недялков и с хитро подаване намери съотборника си, оформяйки почетното попадение за домакините.
В хода на срещата се появиха още двама юноши на клуба – 17-годишните Венислав Михайлов и Димитър Челебиев, които, заедно с Джамов, получиха шанс за изява от старши треньора Славко Матич.
Головете за Лудогорец реализираха на два пъти Квадво Дуа, а веднъж точен бе и Ерик Маркуш.
Ако искаш да ни пишеш по някакъв повод, можеш да го направиш бързо и лесно от формата ни за контакт
Пишете ни →