Септември U15 с нова победа, Септември U17 с равенство в елитните групи

Отборът на Септември U15 записа нов успех в елитната юношеска група до 15 години! Играчите на Петър Василев гостуваха на Локомотив София и се поздравиха с победа с резултат 1:3! Венислав Михайлов откри резултата за "септемврийци" в края на първото полувреме, а две бързи попадения на Християн Иванов и Георги Стефчов в 37' и 39' минута осигуриха добър аванс за Септември ! Домакините намалиха осем минути по - късно, a докрая на срещата и двата отбора имаха шансове да отбележат нови попадения!

Септември София е лидер в класирането, а в следващият кръг посреща в домакински мач Левски София!
Състав: Грънчаров, Стоянов, Дилов, Трънков, Танев, Челебиев, Генчев, Михайлов, Гюров, Стефчов, Иванов

Отборът на Септември U17 завърши с равенство 2:2 в гостуването си на Хебър Пазарджик в елитната юношеска група до 17 години! В 8' минута играчите на Светослав Петров допуснаха попадениe в своята врата. В 45' минута гол на Антонио Попов възстанови равенството в срещата, а осем минути по - късно Андриян Лазаров изведе "септемврийци" напред! В 66' домакините от Хебър отбелязаха втори гол, а до края на двубоя Септември не успя да отбележи ново попадение! В следващата среща Септември София посреща Левски София.

Състав: Радков, Борисов, Йонашчъ, Пашев, Райков, Иванов, Панайотов, Марков, Попов, Кавръков, Лазаров