Септември отстрани Крумовград в турнира за Купата на България

Отборът на Септември София се класира за осминафиналите в турнира за Купата на България. Отборът на Светослав Петров надигра с 1:0 футболистите на Крумовград и очаква победителят от двубоя Гигант Съединение - ЦСКА София.

Двубоят бе под диктовката на "септемврийци" , които можеха да си направят лесен мача още в първите 15 минути, когато направиха няколко сериозни пропуска. В крайна сметка Иван Василев спаси единственото сериозно положение пред вратата на Септември през първата част, а победата дойде в 75-ата минута, когато в герой за столичани се превърна капитанът Асен Чандъров, който заби единственото попадение!

Официален дебют за Септември направи роденият през 2005 година юноша на клуба - Георги Джиков, който изигра пълни 90' минути и остави отлични впечатления на терена!