Интересуваш се от ФК Септември София?
Ако искаш да ни пишеш по някакъв повод, можеш да го направиш бързо и лесно от формата ни за контакт
Пишете ни →
Септември вече си гарантира оставането в елита и въпреки това загуби с 0:2 от Локомотив (София) като символичен домакин на стадион „Надежда“. Резултатът нямаше особено значение, тъй като тимът на Николай Митов се спаси още в предходния мач срещу Хебър и доиграва сезона за своята чест.
Причина за гордост е участието на цели 9 юноши в двубоя, като четирима от тях започнаха мача като титуляри. Сред резервите се появиха родени през 2007, 2008 и 2009 г. футболисти. Димитър Маринов (15 г.), Никола Генчев (16 г.), Виктор Добрев (16 г.) и Борислав Стоичков (17 г.) дебютираха в елитния футбол на толкова млада възраст.
Част от основния състав бяха разпуснати в заслужена почивка.
Ако искаш да ни пишеш по някакъв повод, можеш да го направиш бързо и лесно от формата ни за контакт
Пишете ни →